آموزش رزرو غرفه

این صفحه به آموزش ثبت نام و رزرو غرفه اختصاص دارد

مشخص کردن نمایشگاه

با توجه به اطلاعیه های شرکت در صورت اینترنتی بودن روند ثبت نام نمایشگاه مورد نظر، ادامه صفحه را مطالعه فرمایید در غیر اینصورت در صورت دستی بودن روند ثبت نام، در صفحه اصلی روی دکمه ی اطلاعات نمایشگاه مورد نظرتان کلیک نموده و فایل ضمیمه آموزش رزرو غرفه را دانلود کنید.

 

مرحله 1

وارد وبسایت زیر شوید:

صفحه زیر را مشاهده می‌کنید(توجه داشته باشید که نام نمایشگاه نساجی بصورت نمونه و برای آموزش در عکس ها موجود است و ممکن است با نمایشگاه مورد نظر شما متفاوت باشد. مراحل یکسان خواهند بود)

 

پس از ورود به صفحه ثبت نام و درج اطلاعات لازم موفقیت ثبت نام به اطلاع شما میرسد، در این مرحله باید منتظر بمانید تا از طرف مدیریت سیستم تایید شوید.

تاییدیه ثبت نام در وبسایت، به منزله‌ی اختصاص غرفه به شما نمی‌باشد و تنها نام کاربری و رمز عبور شما فعال خواهد شد. مراحل بعدی پس از ورود به صفحه کاربری انجام خواهد شد.

کلیه اطلاعات وارد شده در بخش ثبت نام در کتاب نمایشگاه درج خواهد شد، لذا دقت کافی را لحاظ نمایید.

با هم به تشریح قسمت های مختلف این صفحه می‌پردزایم و سپس مراحل ثبت نام را قدم به قدم توضیح خواهیم داد:

 

ثبت نام
اولین مرحله برای شرکت در نمایشگاه تکمیل فرم اطلاعات هویتی ثبت نام میباشد
ورود
پس از اتمام مراحل ثبت نام و تایید مدیر سیستم شما میتوانید وارد پنل کاربری خود شده و مراحل رزرو غرفه را کامل کنید
راهنما
فایل راهنمای فرایند های ثبت نام
تماس با ما
اطلاعات هویتی شرکت سامع پاد برای ارتباط با مشارکت کنندگان

مرحله 2

روی آیکن ثبت نام کلیک نموده و اطلاعات خود را وارد کنید

 

در این مرحله اطلاعات مورد نیاز را وارد می‌کنید و در انتها رمز عبور را وارد می‌کنید. پس از تایید مدیر سیستم می‌توانید وارد سامانه‌‌ی ثبت نام شوید

 

مرحله 3

ورود به سامانه

پس از تکمیل فرم ثبت نام در صورت تایید حساب کاربری شما توسط ستادبرگزاری، می‌توانید با شناسه ملی به عنوان نام کاربری و رمز ورودی وارد پنل کاربری خود شوید.

 

مرحله 4

انتخاب نمایشگاه مورد نظر

پس از ورود به پنل کاربری باانتخاب نام نمایشگاه (آیکون بالای صفحه، سمت چپ) می‌توانید منو سمت راست را مشاهده کنید با کلیک روی آیکون “درخواست حضور در نمایشگاه نساجی(به عنوام مثال)” فرم درصد ارزی خود را پر کنید.

 

بررسی وضعیت نمایشگاهِ مورد نظر

همچنین شما میتوانید در قسمت وضعیت نمایشگاه (پایین سمت چپ)از اخرین وضعیت نمایشگاه و زمان پایان آن با خبر شوید.

 

مرحله 5

پر کردن فرم درخواست مشارکت

پس از ورود به بخش “درخواست مشارکت ” اگر با توجه به قوانین نمایشگاه درخواست مشارکت در بخش ریالی را داشته باشید، قسمت مورد نظر را علامت زده و مدارک خود را در قالب خواسته شده “pdf” آپلود کرده و فرم را تایید می‌کنید. اما چنانچه شامل درصد ارزی هستید، با مطالعه‌ی قوانین، بند های مشمول را انتخاب نموده و سپس با آپلود مدارک فرم را تایید می‌نمایید.

مرحله 6

ارسال فرم درخواست مشارکت

پس از ارسال فرم و مدارک، در وضعیت انتظار پاسخ قرار خواهید گرفت. چنانچه اطلاعات درج شده با مدارک ارسال شده همخوانی داشته باشد، پس از تایید مدیر سیستم می‌توانید وارد مرحله‌ی بعدی ثبت نام شوید. (این زمان معمولا بین 48 تا 72 ساعت متغیر است)

 

مرحله 7

چنانچه درصد ارزی شما تایید نشود

وضعیتی به نام در انتظار تایید شما

چنانچه با درصد ارزی شما موافقت نشود وضعیت شما به حالت “در انتظار تایید شما” در می آید که شما در این حالت شما با انتخاب “قبول میکنم” میتوانید درصد ارزی جدید را تاییدو وارد مرحله بعد شوید. و یا با انتخاب “مخالفم” میتوانید فرم بازنگری را ارسال نمایید

 

چنانچه تصمیم به ارسال فرم بازنگری بگیرید تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد :

 

مرحله 8

پس از تایید درصد ارزی در صورتی که هنگام جانمایی فرارسیده باشد گزینه انتخاب غرفه از منوی سمت راست قابل مشاهده خواهد بود

 

پس از تایید شدن درصد ارزی ، شما میتوانید با انتخاب نام نمایشگاه ، در منو کاربری “انتخاب غرفه” را انتخاب کنید تا فرم درخواست غرفه را تکمیل کنید.

 

مرحله 9

انتخاب سالن

 

در بالای صفحه نمایشگاه و گروه کالایی را مشخص کنید، غرفه های مربوط به گروه کالایی شما با علامت قرمز نمایش داده میشوند

 

مرحله 10

انتخاب غرفه

 

غرفه های قابل اجاره با رنگ آبی مشخص شده اند. برای تهیه آنها روی دکمه غرفه مورد نظر کلیک نمایید و جزییات را مشاهده فرمایید. توجه داشته باشید که تنها غرفه‌هایی که به رنگ آبی مشخص شده اند قابلیت درخواست و اجاره را خواهند داشت

 

مرحله 11

پرداخت اینترنتی

 

پس از طی مراحل بالا در صورت تصمیم به اجاره غرفه، می‌توانید با انتخاب گزینه پرداخت آنلاین به درگاه پرداخت هدایت می‌شوید، پس از وارد کردن اطلاعات و پرداخت موفق گزینه تکمیل خرید را انتخاب نمایید اگر مرورگر هشداری نشان داد گزینه ادامه یا Continue را کلیک نموده و از بازگشت به سامانه مطمئن شوید. توجه داشته باشید در صروت عدم بازگشت به سامانه پرداخت موفق تلقی نخواهد شد. لذا توجه لازم را به نکات مذکور داشته باشید.

پرداخت در سه مرحله به صورت فاکتور اصل غرفه، فاکتور خدمات و همینطور در صورت تمایل یا لزوم فاکتور پنل بندی خواهد بود. فاکتور بخش خدمات و پنل بندی(در صورت لزوم) پس از پرداخت مبلغ اصلی غرفه قابل مشاهده خواهد بود. برای این امر از منوی سمت راست به بخش غرفه های من رجوع کرده، گزینه نمایش غرفه را انتخاب نموده و روی غرفه خود کلیک نمایید تا گزینه پرداخت مبلغ خدمات قابل مشاهده گردد.

 

مرحله 12

مشاهده وضعیت غرفه

پس از پرداخت موفق و دریافت غرفه شما میتوانید در بخش ” لیست غرفه های من ” مشخصات غرفه خود را مشاهده کنید

 

شما با انتخاب “نمایش غرفه” میتوانید وارد نقشه سالن غرفه خود شوید وموقعیت غرفه انتخابی خود را مشاهده کنید

 

سیستم حل مشکلات

قسمت تیکت

در قسمت “تیکت” (در منو سمت راست) شما می‌توانید سوالات خود را مطرح نموده و با ستاد نمایشگاه در ارتباط باشید. با انتخاب گزینه لیست تیکت ها میتوانید وارد لیست پیام های ارسالی و دریافتی خود شوید

 

در این قسمت هم میتوانید تیکت های قبلی خود را (در صورت مکاتبه) مشاهده نمایید